Erinevad võimalused aitamiseks

Ka Sinu huvi laste käekäigu vastu muudab nende maailma värvilisemaks

PricewaterhouseCoopers stipendiumifond

Oled asenduskodust, eestkoste- või hooldusperest pärit edasipüüdlik üliõpilane ja vajad toetust ülikooliõpingute edukaks läbimiseks? Just Sulle mõeldes on Heategevusfond Dharma juures loodud PricewaterhouseCoopers stipendiumifond.

PwC (PricewaterhouseCoopers) kuulub ühte maailma juhtivasse ärikonsultatsiooniteenuseid pakkuvate ettevõtete võrgustikku, mis hõlmab üle 195 000 töötaja 157 riigis. Eestis tegutseme juba aastast 1992.a. ja oleme kogu selle aja järginud põhimõtet, et ärilise eduga kaasneb ka laiem vastutus ühiskonna ees - olgu selleks intellektuaalne panus Eesti arengusse, siinse ärikeskkonna läbipaistvuse ja usaldusväärsuse suurendamine, loodustsäästev käitumine, rahaline või moraalne tugi abivajajatele või muu.

Meie stipendiumiprogramm on sündinud meie töötajate ühisest soovist aidata kaasa sellele, et tublid noored inimesed nagu Sina saaksid võimaluse omandada hea hariduse ja luua seeläbi tugeva vundamendi edukale toimetulekule.

Stipendiumile ootame kandideerima üliõpilasi, kes alustavad või juba õpivad bakalaureuse- või rakenduskõrgharidusõppes. Stipendiumi suuruseks on kuni 1000 eurot ja 2015.aastal anname välja kuni 10 stipendiumi. Stipendiaadid valib ja igale stipendiaadile määratava toetussumma otsustab komisjon, kuhu kuuluvad PwC, Dharma ja Eesti Asenduskodutöötajate Liidu esindajad. Stipendumi määrame korraga üheks õppeaastaks, kuid kandideerida ja stipendiumi saada võid kasvõi igal aastal.

Tutvu stipendiumi taotlemise tingimustega siin.

PwC stipendiumifondi statuudiga saad tutvuda siin.

Lisaks väljaantavatele stipendiumitele soovime elluastuvaid noori aidata ka oma teadmiste jagamisega – olgu siis isiklike rahaasjade korraldamise, karjääriplaneerimise või muude vajalike nõuannete näol. Täpsed teemad ja infojagamiseks sobivaima formaadi täpsustame juba stipendiaatidega ühiselt.

Erinevaid võimalusi muutmaks Eesti laste elu värvilisemaks.

Soovin aidata