Erinevad võimalused aitamiseks

Ka Sinu huvi laste käekäigu vastu muudab nende maailma värvilisemaks

Uudised

Emadepäev Pelgulinna Sünnitusmajas

14.05.2019

Kui heategevusfond Emadepäeva hommikul oma kingitustega sünnitusmajja jõudis oli ilmavalgust näinud 8 poissi ja 2 tüdrukut.
Kokku said kinkekotid ja roosi kõik 30 sellel päeval sünnitusmajas viibinud ema.
Täname Sünniitusmaja tublit kollektiivi ja toetajaid - Stuudionelk, Woolish shop villast kudumid, Golden Club Fitness, Kalev kondiitritööstust ja Salong Shop ilukosmeetika kaubamärki Rich. 

Suitsuandurid suurperedele

06.05.2019

Heategevusfond Dharma kutsub kõiki hoolivaid inimesi ja ettevõtteid kaasa lööma kampaanias, mis tagaks tuleohutuse kõikide lasterikaste perede kodudes. 

Ema käed on tehtud hellusest

25.05.2017

Sihtasutus Dharma tähistas 2017 aasta Emadepäeva traditsioonilise Pelgulinna sünnitusmaja  külastamisega. Uusi ilmakodanikke, nende vanemaid ja lähedasi õnnitledes toonitas Urmas Sõõrumaa:  “Lapsed on emaks olemise suurim rõõm.  Emaks olemine tähendab võimalust vaimseks kasvuks: vastutust, arengut, olulise minapildi ja eneseaustuse kujunemist. Parim viis häid lapsi kasvatada on teha nad õnnelikeks".

SA Dharma osales Endover Kinnisvara annetusprojektis

24.04.2017

Endover Kinnisvara annetas lastele suunatud heategevuslikele organisatsioonidele 14 275 eurot. Heategevusliku fondi, kellele kinnisvaraarendaja iga detsembris müüdud korteri pealt 1000 eurot annetas, said koduostjad ise valida.

Heategevuskampaania sihtgrupiks olid laste ja noortega tegelevad organisatsioonid ning koduostjad said valida kolme fondi vahel millest 5147 EUR laekus Dharma SA projektide toetuseks.  

SA Dharma toetas intellektipuuetega inimeste osalemist Maailmamängudel

27.03.2017

24.märtsil toimus Grazis suurejooneline talimaailmamängude lõputseremoonia. Mängudele osales ligi 3000 sportlast 107 riigist. 

SA Dharma toetas Eesti delegatsiooni osalemist eriolümpial Austrias, kus Eesti sportlased võitsid 11 medalit. Eestis osales murdmaasuusatamises ja saalihokis. 

Pühadetunne iga lapseni!

10.03.2016

27. märtsil (Ülestõusmispühal)  toimub Estonia kontsertsaalis traditsiooniline „Lihavõttejänku pidu“. EAPN eestvedamisel korraldatava ürituse  eesmärgiks on ühelt poolt - korraldada vaesust kogevate perede lastele tore kultuuriüritus ja teiselt poolt - juhtida ühiskonna tähelepanu sellele, et meie hulgas on kahjuks siiski küllaltki palju vaesust kogevaid peresid.

Erinevaid võimalusi muutmaks Eesti laste elu värvilisemaks.

Soovin aidata